10 منتخب قرآنی کانون های مساجد فارس به مرحله کشوری جشنواره «مدها متان» اعزام شدند

سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس از اعزام 10 نفر از منتخبان قرآنی کانون های مساجد فارس به مرحله کشوری یازدهمین جشنواره «مدها متان» خبر داد و گفت: این مرحله از مسابقات به میزبانی شهر مقدس قم برگزار می شود.

اعلام اسامی منتخبین یازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان استان قم مدهامتان

دبیرخانه کانون های مساجد استان قم نفرات برتر را به شرح زیر معرفی کرد.

گروه های سرود مساجد حمایت می شوند/شناسایی بیش از هزار گروه سرود در مساجد کشور

معاون فرهنگی و هنری ستادعالی كانون های فرهنگی و هنری مساجد كشور گفت: بیش از هزار گروه سرود در مساجد کشور شناسایی شده اند که از آنها حمایت خواهیم کرد.

نظرات کارشناسان قرآنی گامی مهم در تقویت جشنواره مدهامّتان است

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان قم با اشاره به راهکارهای تقویت جشنواره مدهامتان گفت: بهره گیری از نظرات کارشناسان قرآنی گامی مهم در تقویت این جشنواره محسوب می شود.

پیوند قرآن و مسجد امری ضروری است/نورانیت قرآن باید از مساجد منعکس شود

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: پیوند قرآن و مساجد امر بسیار مهم و ضروری است و نورانیت قرآن کریم باید از مساجد منعکس شود.

حضور بیش از ۳۰ هزار نفر در مسابقات قرآنی مدهامتان

حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی با بیان این که مساجد یک ظرفیت بزرگ برای ترویج فرهنگ و معارف قرآنی است، گفت: امسال بیش از ۳۰ هزار چهره قرآنی در رشته‌های مختلف قرآن کریم در دوره مسابقات قرآنی مدهامتان شرکت کردند.

جامعه قرآنی کشور در عملی کردن قرآن کریم گام بردارند

مرجع تقلید شیعیان گفت: همان طور که ما در جامعه افراد شناخته شده ای حضور دارند که تأثیر فراوانی در جامعه دارند، در میان حاملین قرآن کریم، باید گروهی باشند که افراد موجه و مبارز باشند تا بتوانند جامعه را به عمل به قرآن کریم دعوت کنند.

اخبار استان‌ها

تبلیغات