اعلام اسامی نفرات برتر جشنواره قرآنی مدهامّتان در قزوین

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین : یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان در ماه جاری در 2 بخش خواهران در رشته های قرائت و حفظ کل و برادران در رشته های قرائت، ترتیل و اذان برگزار شد.  

ثبت نام 100 نفر در جشنواره قرآنی مدهامّتان در قزوین

 مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین تعداد شرکت کنندگان در یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان در این استان را 100 نفر اعلام کرد.      

برگزاری یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری یازدهمین جشنواره قرانی مدهامّتان خبر داد و گفت: علاقمندان برای شرکت در این جشنواره قرآنی می توانند تا 14 مرداد ماه در این جشنواره ثبت نام کنند.      

برگزاری مسابقه اینترنتی کتاب امت واحده در کانون های مساجد سراسر کشور

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از برگزاری مسابقه کتابخوانی کتاب «امت واحده» به صورت اینترنتی در کانون های مساجد کشور خبر داد.

قاری قزوینی رتبه نخست بخش قرائت مسابقات کشوری مدهامّتان را کسب کرد

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: در دهمین دوره مسابقات کشوری قرآنی مدهامّتان، قاری قزوینی توانست رتبه نخست بخش قرائت این مسابقات را کسب کند.

آیات قرآن نسخه عملیاتی و به روز برای مقابله با دشمنان است

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: آیات قرآن در واقع نسخه عملیاتی و به روز برای مواجهه با دشمنان است و همانطور که امام علی (ع) می فرمایند، دوای دردتان را در آیات قرآن بجویید که کلید حل مشکلات و گرفتاری ها در آن است.

برگزیدگان مسابقات قرآنی مدهامتان در قزوین مشخص شدند

مسؤول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین اسامی برگزیدگان دهمین مسابقات قرآنی مدهامتان را اعلام کرد.

اخبار استان‌ها

تبلیغات