گروه های سرود، بهترین ظرفیت برای شناسایی جوانان و نوجوانان هنرمند مسجدی

یکی از مربیان منتخب کانون های فرهنگی مساجد کهگیلویه و بویراحمد از گروه های سرود به عنوان یکی از بهترین ظرفیت ها برای شناسایی جوانان و نوجوانان هنرمند در عرصه مساجد یاد کرد و خواستار توجه هرچه بیشتر به این گروه های فرهنگی و هنری شد

جشنواره رضوی نقش موثری در شناسایی ظرفیت کانون های روستایی دارد

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد، حضور بالای علاقه مندان به سرود رضوی را گواهی بر تاثیرگذار بودن این جشنواره دانست و گفت: برگزاری جشنواره رضوی نقش موثری در شناسایی ظرفیت های هنری در کانون های روستایی داشته است.

توسعه سرودهای انقلابی یکی از اهداف ستاد عالی کانون های مساجد است

مدیرکل هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور گفت: توجه و توسعه سرودهای انقلابی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری بوده و یکی از اهداف ستاد عالی محسوب می شود.

فعالیت گروه های سرود مساجد باید منسجم باشد

مدیرکل هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی مساجد کشور، نسبت به ارائه راه کارهای لازم در زمینه فعالیت های منسجم گروه های سرود در کانون ها تاکید و افزود: سرود به عنوان یک هنر می تواند جریان سازی لازم در زمینه های مختلف را در جامعه ایجاد کند.

تشکیل اتاق فکر گرو ه های سرود کانون های مساجد کشور در یاسوج

مدیر کل هنری ستاد عالی کانون های فرهنگی وهنری مساجدکشور:مربیان و اعضای گروه های سرود کانو ن های  فرهنگی و هنری مساجد کشور به امر مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص توجه ویژه به سرود لبیک می گویند.

تمام دیالوگ های جشنواره رضوی برگرفته از روایات، آداب و سنن مردم کشور است

حجت الاسلام رضا قاسمی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، در نخستین نشست اتاق فکر جشنواره های رضوی به میزبانی این استان، با ذکر روایتی از امام رضا(علیه السلام)، گفت: امام می فرماید:«به خداوند خوشبین باش که اگر کسی به خداوند متعال خوشبین باشد، خداوند همواره با اوست».  

جوانی که زمینه جذب ۳۰۰ نفر در کانون های فرهنگی را فراهم کرد/ حضور در مسجد توفیق می خواهد

خبرگزاری شبستان: فعال فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حضور در مسجد توفیق می خواهد، افزود: هرساله به طور میانگین بین ۱۵ تا ۲۰ نفر در سنین مختلف جذب مسجد شد که در مجموع طی پنج سال اخیر، تعداد آنها به بیش از ۳۰۰ نفر می رسد.

اخبار استان‌ها

تبلیغات