مسابقات قرآنی مدهامّتان بهانه ای برای شناسایی استعدادهای قرآنی است

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان را بهانه ای جهت کشف استعدادهای قرآنی در اقصی نقاط استان و کشور دانست.

میرزائی نسب: شرکت بیش از هشت هزار نفر در بخش خواهران مسابقات قرآنی مدهامّتان/ می خواهیم آموزه های قرآنی را در زندگی نوجوانان و جوانان و جامعه قرآنی وارد کنیم

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره جوانان مساجد کشور، از حضور بالغ بر ۱۶ هزار نفر در دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان در سطح کشور خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد هشت هزار و ۴۰۰ نفر در بخش خواهران شرکت کردند.

برگزیدگان مرحله استانی دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان معرفی شدند

 برگزیدگان مرحله استانی دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان در دو بخش خواهران و برادران از سوی دبیرخانه کانون های مساجد خوزستان معرفی شدند.

خادمان قرآن به باطن و محتوای کلام وحی توجه کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، قرآن را به تعبیر برخی اندیشمندان عالم کبیر دانست و اظهار داشت: خادمان قرآن همان طور که به صوت و ظاهر قرآن توجه می کنند باید به باطن و محتوای قرآن هم توجه داشته باشند.

آیت الله حیدری: نمی توانیم بدون اهل بیت (علیهم السلام) به حقیقت و واقعیت قرآن برسیم

 نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه ما نمی توانیم بدون اهل بیت (علیهم السلام) به حقیقت و واقعیت قرآن برسیم، اظهار داشت: هدایت و حق و حقیقت منتشر نمی شود مگر اینکه از همان ابزارهایی که اهل ضلالت استفاده می کنند، بهره ببریم.

داوران خوزستانی در خصوص برگزاری یازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان چه می گویند؟

 داوران مرحله استانی یازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اهواز، نظر خود را در خصوص برگزاری این جشنواره قرآنی بیان کردند.

شرکت ۱۶ هزار نفر از کانون های مساجد سراسر کشور در مسابقات قرآنی مدهامّتان

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره جوانان مساجد کشور، از ثبت نام ۱۶ هزار نفر از اعضای کانون های مساجد سراسر کشور جهت حضور در مسابقات قرآنی مدهامّتان خبر داد و اظهار داشت: مسابقات استانی خوزستان به لحاظ کیفی در شرایط بسیار خوبی برگزار شد.

اخبار استان‌ها

تبلیغات