اختتامیه هشتمین سوگواره ملی دل نوشته های عاشورا

مراسم اختتامیه هشتمین سوگواره دل نوشته های عاشورایی به همت دبیرخانه کانون های مساجد خوزستان در شهرستان لالی برگزار و از برگزیدگان در بخش های شعر، خوشنویسی و عکس تجلیل شد.

برگزیدگان هشتمین سوگواره ملی دلنوشته های عاشورایی تقدیر شدند

 هشتمین سوگواره ملی دلنوشته های عاشورا پنج شنبه (۲۳ فروردین) با معرفی و تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد.

سوگواره دلنوشته های عاشورا اقدام شایسته ای در تداوم و معرفی اهل بیت (علیهم السلام) است

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اظهار داشت: سوگواره دلنوشته های عاشورا در تداوم و معرفی اهل بیت (علیهم السلام) اقدام بسیار خوب و پسندیده ای است و باید به این گونه برنامه ها بیشتر توجه شود.

مسابقات قرآنی مدهامّتان بهانه ای برای شناسایی استعدادهای قرآنی است

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان را بهانه ای جهت کشف استعدادهای قرآنی در اقصی نقاط استان و کشور دانست.

میرزائی نسب: شرکت بیش از هشت هزار نفر در بخش خواهران مسابقات قرآنی مدهامّتان/ می خواهیم آموزه های قرآنی را در زندگی نوجوانان و جوانان و جامعه قرآنی وارد کنیم

مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره جوانان مساجد کشور، از حضور بالغ بر ۱۶ هزار نفر در دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان در سطح کشور خبر داد و اظهار داشت: از این تعداد هشت هزار و ۴۰۰ نفر در بخش خواهران شرکت کردند.

برگزیدگان مرحله استانی دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان معرفی شدند

 برگزیدگان مرحله استانی دوازدهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان در دو بخش خواهران و برادران از سوی دبیرخانه کانون های مساجد خوزستان معرفی شدند.

خادمان قرآن به باطن و محتوای کلام وحی توجه کنند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، قرآن را به تعبیر برخی اندیشمندان عالم کبیر دانست و اظهار داشت: خادمان قرآن همان طور که به صوت و ظاهر قرآن توجه می کنند باید به باطن و محتوای قرآن هم توجه داشته باشند.

اخبار استان‌ها

تبلیغات