مدهامّتان، به دنبال وارد کردن قرآن در شئون زندگی مردم است

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، با بیان اینکه مدهامتان را به سمت مفاهیم قرآن می بریم، گفت: سعی داریم با وارد کردن جوانان از ظاهر به باطن قرآن، این آموزه ها غنی و کلام وحی را وارد شئونات زندگی آن ها کنیم.

شرکت ۶۱ نفر در آزمون کتبی جشنواره قرآن مدهامتان کرمانشاه

طیب صفری مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه ::مرحله استانی یازدهمین جشنواره قرآن مدهامتان پنج شنبه(29 مهر) در رشته های قرائت، حفظ کل، 20 جزء، 10 جز، حفظ(1، 3 و 5 جزء)، اذان و ترتیل و صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.  

آغاز جشنواره قرآن مدهامّتان در کرمانشاه

رقابت ۵۶۰ فعال قرآنی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمانشاه از ساعاتی پیش در ۹ رشته آغاز شد.

مرحله شهرستانی یازدهمین جشنواره قرآن مدهامّتان در کرمانشاه

مرحله شهرستانی یازدهمین جشنواره قرآن مدهامّتان در ۴ شهرستان تابعه استان کرمانشاه برگزار شد.

مدهامّتان جایگاه خود را در سطح ملی پیدا کرده است

 مدیرکل هنری ستاد عالی کانون های مساجد، گفت: جشنواره قرآن مدهامتان با توجه به شاخصه های ویژه ای که دارد جایگاه خود را در سطح جشنواره های ملی قرآن کریم پیدا کرده است.

کرمانشاه، میزبان نشست هماهنگی مرحله استانی یازدهمین جشنواره مدهامّتان استان های غربی

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان کرمانشاه، از حضور مدیرکل هنری ستاد عالی و کارشناسان فرهنگی هنری دبیرخانه کانون های مساجد استان های غربی جهت هماهنگی برای برگزاری هر چه باشکوه تر یازدهمین جشنواره قرآن مدهامّتان در این استان خبر داد

اعلام فراخوان طرح ملی کوثر رسالت در کرمانشاه

طرح ملی کوثر رسالت در دو بخش تخصصی(نشریات تجربی) و عمومی شامل مسابقه پیامکی یک جمله یک درس از زندگی فاطمی و مسابقه نامه ای به حضرت زهرا(سلام الله علیها) برگزار می شود.

اخبار استان‌ها

تبلیغات