استقبال شاعران کشور از سوگواره ملی علمدار کربلا/ ارسال ۴۵۰ اثر به دبیرخانه

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از استقبال کم‌نظیر شاعران کشور از برگزاری چهارمین سوگواره ملی علمدار کربلا به میزبانی این استان خبر داد.

معرفی برگزیدگان مسابقات قرآنی مدهامّتان در ایلام/ مرحله کشوری آذرماه برگزار می‌شود

برگزیدگان مرحله استانی دوازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامّتان در ایلام بارأی هیئت‌داوران در ۴ رشته قرآنی معرفی شدند.

چهارمین طرح فرامرزی علمدار کربلا در ایلام برگزار می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از برگزاری چهارمین دوره طرح ملی علمدار کربلا در این استان خبر داد.

ایلام میزبان برگزیدگان مسابقات کشوری مدهامّتان/ توسعه فعالیت‌های قرآنی محور کار کانون‌های مساجد

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از سفر برگزیدگان مسابقات قرآنی مدهامّتان ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد به‌منظور زیارت عتبات عالیات به این استان خبر داد.

روشندل ایلامی مقام دوم مسابقات قرآنی مدهامتان را کسب کرد

حجت‌الاسلام علی چراغی پور، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، صبح امروز(28 آذر) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: یازدهمین دوره از مسابقات قرآنی مدهامتان در استان قم در رشته‌های مختلف در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.  

جشنواره فرهنگی و هنری عشایری کانون های مساجد در ایلام برگزار می شود

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: جشنواره فرهنگی و هنری عشایری به همت کانون های مساجد ایلام، در یکی از مناطق عشایری این استان برگزار خواهد شد.

رونمایی از آثار برگزیدگان طرح ملی علمدار کربلا/ زمینه مشارکت هنرمندان عراقی در سال آتی فراهم می شود

 معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی  کانون‌های مساجد کشور، در  ایلام، اظهار کرد: یکی از سیاست‌های ستاد عالی کانون‌های  مساجد کشور در سال‌های اخیر واگذاری موضوع بزرگداشت مقام شامخ حضرات معصومین و اولاد گرامیشان(علیهم‌السلام)به‌ویژه مناسبت‌های مرتبط با ولادت و شهادت آن حضرات به استان‌ها بوده است.

اخبار استان‌ها

تبلیغات