معاون ستادعالی؛ هرمزگان در حوزه فعالیت های قرآن و عترت جریان ساز است

معاون فرهنگی هنری ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با اشاره به عملکرد موفق هرمزگان در حوزه قرآن و عترت، از این استان به عنوان استانی جریان ساز و نمونه یاد کرد.

جشنواره های فرهنگی و هنری موجب بروز خلاقیت اعضای کانون های مساجد می شود

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: جشنواره های فرهنگی و هنری موجب بروز خلاقیت، ابتکارات و نوآوری اعضای کانون های مساجد می شود.

برگزاری کیفی هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی در همدان

داور هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی، از برگزاری کیفی هفتمین جشنواره در همدان به لحاظ نور، صدا، تصویر و سالن خبرداد و گفت: این دوره از جشنواره نسبت به دوره های قبل توانمند برگزارشد.

داور هفتمین جشنواره آواها و نغمه های آسمانی هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی پویا ترین جشنواره ملی بود

داور هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی در همدان گفت: هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی بهترین و پویا ترین جشنواره ملی بود.

بازدید اعضای هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی از باغ موزه دفاع مقدس همدان

اعضای هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی با حضور معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانونهای مساجد کشور و دبیر اجرایی هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی از باغ موزه دفاع مقدس همدان بازدید کردند.

هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی با معرفی برگزیدگان به کارش پایان داد

هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی (سرود) با معرفی نفرات و گروههای برتر در مجتمع فرهنگی و هنری بوعلی سینای همدان به کار خود پایان داد.

تجلیل خانواده شهید سردار همدانی در جشنواره آواها و نغمه های آسمانی

در آئین اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی در همدان امروز(۱۶ بهمن) از خانواده شهید سردار همدانی تجلیل به عمل آمد. 

اخبار استان‌ها

تبلیغات