بیانیه هیات داوران نهمین جشنواره قرآنی مدهامّتان

         

                                                            
بسم الله الرحمن الرحیم

                                                الحمدالله رب‌العالمین و صلی الله علی سیدنا محمد و علی آله الطاهرین.

خداوند بزرگ را سپاسگزاریم که با عنایت خود و به برکت قرآن عظیم، نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مدهامّتان ویژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور به میزبانی گرم استان خوزستان در شهر شهیدپرور اهواز برگزار شد. .

هیات داوران مفتخر است که بار دیگر توفیق حضور در میان شما حافظان ، قاریان ، مفسرین ، موذنین و مرتّلین قرآن را در آغازین روزهای اسفندماه سال 1393 را یافته  و در این  دوره از مسابقات مدهامّتان در خدمت عزیزترین جوانان این مرز و بوم و اهل قرآن به داوری و قضاوت پرداخته است.

خداوند رحمان را شاکریم که در روزهای غبار آلود شهر اهواز با حضور شما شرکت کنندگان در نهمین دوره مسابقات سراسری مدهامّتان ویژه حکانونهای فرهنگی و هنری مساجد کشور ، باران رحمت را از بحر کرم خود بر استان خوزستان نازل و استشمام در هوای متبوع را پس از روزهای ناملایم برای مردم قرآن دوست و ولایتمدار استان خوزستان به ارمغان آورد.

هیات داوران این دوره از مسابقات  سراسری قرآن کریم موسوم به مدهامّتان بر خود فرض می داند از میهمان نوازی مردم استان خوزستان و  برقراری نظم حاکم بر مسابقات را از همه برگزار کنندگان آن اعلام نماید.

نهمین دوره مسابقات مدهامّتان به فضل خدا از قوام و کیفیت بسیار مطلوبی در همه رشته های برگزار شده ، برخوزدار بود، که این امر بار مسئولیت دبیرخانه ستاد عالی کانونهای فرهنگی وهنری مساجد را برای برنامه ریزی بهتر در سالهای آتی بیشتر می نماید.

پیگیری مسئولین امر ، به منظور ارتقاء سطح مسابقات در بخش بین المللی و با حضور قرآن دوستان برتر مساجد جهان اسلام مورد تایید و حمایت هیات داوران می باشد.اخلاق مداری از صفات برجسته و بارز میان شما شرکت کنندگان عزیز در این دوره از مسابقات مدهامّتان بود، که این امر از سوی هیات داوران مورد تقدیر می باشد.

هیات داوران با تشکر از برگزار کنندگان و همه شما عزیزان شرکت کننده در نهمین دوره مسابقات سراسری مدهامّتان ضمن  تشکر از این مساعی و برای پرفروغ‌تر شدن انوار وحی در این سرزمین به موارد زیر تأکید می‌نماید:

- برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی در دو حوزه عمومی و تخصصی برای قاریان و حافظان در سراسر کشور
 
- ایجاد کانون‌های نمونه در هر استان برای پاسخ به پرسش‌های قرآنی و شبهات اعتقادی جوانان در راستای واکسینه‌نمودن در برابر تهاجم فرهنگی.


                                                                              

                                                                      والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

اخبار استان‌ها

تبلیغات