بیانیه هیئت داوران دومین جشنواره سرود روستایی - هرمزگان 1392

متن کامل بیانیه هیات داوران دومین جشنواره سراسری سرود رضوی روستاهای کشور به این شرح است؛
 
سپاس بی کران خداوند زیبا را که حس زیبایی دوستی و درک آن را در وجود ما آفرید تا از نعمات خداوند قادر، بهره مند شده و از آنها لذت ببریم.
 
ذات هنر در این است که ما بتوانیم از نعمات او استفاده کرده و آنها را به نحو زیبا به یکدیگر بشناسانیم و صدا یکی از این نعمات الهی است که بشر سال های سال از آن در جهت خلق زیبایی استفاده کرده و از آن لذت برده است؛ پس بیایید شکرگذار این نعمت الهی باشیم.
 
هیات داوران قضاوت دومین جشنواره سراسری سرود رضوی ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری روستایی مساجد کشور را در سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در روستای کردر رضوی استان هرمزگان را غنیمت می داند.
 
هیات داوران مراتب تقدیر و تشکر ویژه خود را از مردم روستای کردر رضوی و گروه های سرود شرکت کننده در این جشنواره را اعلام می دارد.
 
حضور پرشور گروه های سرود در این جشنواره، نشان از یک حرکت منسجم، پویا و جلو رونده دارد که ان شاالله در سال های آتی ثمره و نتیجه این حرکت را به عینه مشاهده خواهیم کرد.
 
اما هیات داوران استمرار چنین حرکتی را در تلاش و یادگیری علم و تکنیک این هنر لازم می داند و به گروه ها توصیه می کند برای اینکه جایگاه و منزلت خود را در این بخش از دست ندهند به علمی و منطقی کردن کارهای خود روی آورده و تحصیل علوم لازم را در این زمینه جدی بگیرند و با ارائه کارهای جدید و تازه که از مشخصه های اثر هنری است، سهم خود را ادا نمایند.
 
هیات داوران در آخر به مسئولان امر و ستاد برگزاری جشنواره پیشنهاد می کند که آنها نیز در این حرکت تمهیدات لازم را در خصوص ایجاد زمینه و بسترسازی فنی و علمی تدارک دیده و سهم خود را ادا نمایند.

اخبار استان‌ها

تبلیغات