تجلیل از فعالان دینی پاسداشت ارزش های اسلامی است

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه تجلیل از علما تجلیل از ارزش های اسلامی است گفت: هرچقدر ارج و احترام نخبگان را حفظ کنیم به همان نسبت جامعه را به سمت نخبه گری هدایت می کنیم.

بانک اطلاعاتی بزرگان و مفاخر دینی گیلان تشکیل شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اظهار کرد: اجرای جشنواره استانی شیوه های نوین تدریس معارف دین نشان داد تازه ابتدای راه هستیم و باید بانک اطلاعاتی از بزرگان دینی استان تشکیل دهیم.

۷ مهر؛ جشنواره استانی شیوه های نوین تدریس معارف دین در گیلان

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان گیلان از برگزاری جشنواره استانی شیوه های نوین تدریس معارف دین در 7 مهر در مصلای رشت خبرداد.

نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار با اهدا لوح تقدیر از مشاور وزیر و دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور تقدیر کردند.

 آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت و محمدعلی نجفی، استاندار گیلان با اهداء لوح تقدیری از حجت الاسلام سلیمانی تقدیر نمودند.                      

درخشش مدرسان حوزه معارف دین‌خراسان شمالی در جشنواره شیوه‌های نوین تدریس

«حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی» و «حجت الاسلام میثم بهاری» در سومین جشنواره سراسری شیوه‌های نوین تدریس معارف دین خوش درخشیدند و نامشان  در میان برگزیدگان  این جشنواره ثبت شد.

رسالتی عظیم‌تر از روشنگری برای رسانه متصور نیست

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به نقش رسانه در نهادینه کردن فرهنگ دین، اظهار کرد: رسالتی عظیم‌تر از روشنگری برای رسانه متصور نیست.

باید در مباحث تعلیم، تربیت و تبلیغات مجهز شویم

استاد برجسته حوزه و دانشگاه با بیان اینکه ما باید در مباحث تعلیم، تربیت و تبلیغات مجهز شویم، گفت: در همین راستا باید توجه کنیم که جوان‌ها اینچنین نباشد که بیشتر به وسایل تبلیغاتی بیگانگان گرایش پیدا کنند.

اخبار استان‌ها

تبلیغات