هوای تازه وزیدن گرفت...

سعادتی معاون فرهنگی هنری ستاد با اشاره‌به اجرای طرح ملی «هوای تازه» با محور سرود و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، گفت: پرداختن به سرود آن هم در قالب یک کار گروهی در اماکنی چون مسجد و مدرسه می‌تواند نقش تربیتی مناسبی را ایفا کند.

اعلام اسامی پذیرفته شدگان در طرح ملی «هوای تازه»

بر اساس اعلام کمیته ارزیابی طرح ملی هوای تازه «سرود مساجد» اسامی نهایی پدیرفته شدگان اعلام شد.

مهلت ثبت نام در طرح ملی «هوای تازه» تمدید شد.

با توجه به درخواست متقضاین عزیز مهلت ثبت نام در طرح ملی هوای تازه تا هشتم مرداد ماه تمدید شد.بعد از هشتم مرداد این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

آغاز گام اول طرح ملی هوای تازه (سرود مساجد)

طرح ملی «هوای تازه» با اهدافی همچون شناسایی و استعدادیابی و ساماندهی و رسمیت بخشی به توانمندی‌ها و به همت خانه سرود ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور اجرا می‌شود.

ششمین سوگواره ملی «علمدار کربلا» برگزار می‌شود

حجت الاسلام چراغی پور با اشاره به برگزاری ششمین سوگواره ملی «علمدار کربلا»، گفت: این سوگواره در بخش‌های عکس، شعر، آواها و نواهای عاشورایی و به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان ایلام برگزار می‌شود.

مسجد، جایگاه احیای سرود انقلابی و اسلامی و سرود، هنری برای وحدت اسلامی است

سرپرست معاونت فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور با اشاره به اهمیت احیای جایگاه سرود گفت: مسجد، جایگاه احیای سرود انقلابی و اسلامی و سرود، هنری برای وحدت اسلامی است.

برگزاری جلسه کارگروه مشورتی مربیان سرود بچه های مسجد

مدیر اداره هنری ادبی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه مشورتی مربیان سرود بچه های مسجد در روز سه شنبه 22 آبان گفت: این جلسه به منظور ارتقای سطح کیفی برنامه های گروه های سرود کانون های مساجد برگزار می شود.

اخبار استان‌ها

تبلیغات