تمدید مهلت ثبت نام جشنواره قرآنی «مُدْهامَّتانِ» تا ۱۵ دی

رئیس ستاد کانون‌ های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از تمدید مهلت ثبت نام سیزدهمین دوره مسابقات قرآن «مُدْهامَّتانِ» ویژه اعضای کانون ‌های مساجد در این استان خبر داد.

مدیرکل هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور خبر داد «جشنواره مدهامّتان» در شش ماهه دوم سال ۹۷ برگزار می‌شود

مدیرکل هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: جشنواره قرآنی مدهامّتان که مسئولیت اجرای آن به اداره فرهنگی این ستاد محول شده است، در شش ماهه دوم سال جاری برگزار می‌شود.

سیزدهمین جشنواره قرآن استانی مدها مّتان ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان

آیین نامه مرحله استانی سیزدهمین جشنواره قرآن اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد-مدهامّتان- به کانون های مساجد استان ابلاغ و اطلاع رسانی شد.

جشنواره مدهامّتان زمینه ساز رشد فرهنگ قرآنی در جامعه است

داور ملی قرآن کریم با اشاره به اینکه دوازدهمین دوره جشنواره مدهامّتان در سطح بسیار بالایی برگزار شد، گفت: جشنواره مدهامّتان زمینه ساز رشد فرهنگ قرآنی در جامعه است.

طاهریان در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد اعمال تغییرات در شیوه اجرا و محتوای جشنواره «مدهامّتان»

معاون فرهنگی و هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با بیان اینکه جشنواره مدهامّتان در سال آتی با تغییراتی همراه است،‌ گفت: شاید سال آینده رشته‌های جدیدی به این جشنواره اضافه و رشته‌هایی را از آن حذف کنیم.

جشنواره مدهامّتان به سمت تعالی و کمال رشد داشته است

مدیر شبکه قرآن و معارف سیما با اشاره به اینکه طرح قرآنی ۱۴۵۲ به زودی آغاز می شود، گفت: جشنواره مدهامّتان به سمت تعالی و کمال رشد داشته است.

اختتامیه دوزادهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامّتان در مشهد برگزار شد

مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامّتان ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد با تقدیر از برگزیدگان برگزار شد.

اخبار استان‌ها

تبلیغات